| Bibuşca a răspuns:

Este foarte dulce si dragalas.Toti puiuti de pisici aranjate si ingrijite sunt foarte frumoase

| Fantoma_1807 a răspuns:

Da, super dulce, o mamica devotata isi apara puiul de vise urite.de fapt toate pisicile care sint ingrijite se poarta asa, sint mai grijulii, au un comportament mai umanizat. pisica mea de exemplu, care a fost o maidaneza veritabila, ii place sa doarma ca un om, cu capul pe perna.

| ღNameღ a răspuns:

Extrem de dulce!
peste ultra dulce
Adorabillll

| AnGeL a răspuns:

Dulce e putin spus

| BlackCatGirl a răspuns:

E super dulce seamana cu puiutul meu de pisica happy happy happyhappy