| valThina a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=HxDGg4W_siY&feature=playe r_embedded
c ziceti de asta? mie una nu mi-a venit sa cred cata grija avea de saraca pisicuta si a stat langa ea...si incerca sa o ajute...:d macar animalele sa s ajute intre ele daca oamenii nu prea o fac :(

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Mare dreptate...animalele sunt mult mai bune decat oameni.Cand am fost bolnava pisica mea a stat numai langa mine si unde mergeam eu mergea si ea.Nu stiu daca ati vazut a aratat la stiri o femeie care a murit si nu a cunoscut-o nimeni dar, siau dat seama cine e findca cainele ei, nu sa miscat de langa ea de 2 zile(de langa mormantul ei). Pacat de ele cas omorate si ca oamenii isi bat joc de toate animalele.

1 răspuns:
| Sonyuk a răspuns:

Ce dulci sunt! ai dreptate animalele stiu mai bine ca oamenii sa se ajute intre ele.