| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am luat un catelus si nu stiu ce nume sa ii pun. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Titirici ii dragut, sau uite un site, sper sa gasesti, ca-s o gramada: http://www.animale.ro/nume-de-caini
Funda?:D

4 răspunsuri:
| elicopterultau a răspuns:

Pipo; piki; scooby; roky; miky...
Funda?

| Progaming50 a răspuns:

Cici sau Midnight daca e negru sau Ruster daca e mai obraznic sau Charlie daca e cumintel sau Ruffus daca are blana subtire
Fundita?

| Deea012 a răspuns:

Puppy, Fluffy, Rocky. Funda>big grin

| xXElok2012Xx a răspuns:

Pâi, fiecare cățeluș ar trebui să aibă un nume ales special. Eu ți-aș sugera să încerci să-i găsești o calitate, apoi să-i alegi un nume după acea calitate.

Sau, dacă dorești : Rino, Ritchie, Jake, Max, Cody, Bailey, Rocky.

Sper că te-am ajutat! happy