| Elli9Sweet a întrebat:

Am un catelus bichon maltez si e baiat. Nu stiu ce nume pot sa ii pun... Daca ma puteti ajuta. Da cu ceva nume mai original nu de genu azorel, grivei, pufii etc.

Răspuns Câştigător
| Anne2001Love a răspuns:

Lord daca se poarta ca un rege
Nero daca e foarte jucaus
Snowy daca e alb
Conteaza cum se comporta, daca are ceva special, "un talent", iti vei da seama. Bafta! Sa imi spui ce nume i-ai pus!

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Micu'.

| ShadeAdda a răspuns:

Hunter. (cu numele asta POATE reuseste sa sperie un soarece, ca la pisici nu va reusi vreodata... - scuze, a trebuit sa spun asta, nu ma pot abtine rolling on the floor ). The end. laughing

| purplepanther a răspuns:

Snopy,freenzy,lodo, krindon.laughingnu prea mai am idei

| Cris00 a răspuns:

Fulgisor! :*