| Bossutz a întrebat:

Imi cumpar un Nokia Lumia 820 cu! 1.400 lei.Si o sa fie abonament nou la Vodafone.Si oare mai scade pana in toamana din pret? Daca scade cam cat? Si imi scade Din pret daca va fi abonament nou? Daca da, cat ma va costa Telefonul?(Cam cat )

Răspuns Câştigător
| Zitronen a răspuns:

Abonamentul la Vodafone este foarte bun. Asa am si eu. Iti iei un telefon de la Vodafone, sau iti iei de altundeva si cumperi doar cartela. Telefonul daca il iei de acolo este de vreo 2 milioane. Dupa 2 ani o sa ai 30 minute gratis in Vodafone si cand iti aduni puncte ThankYou, poti sa iti iei un telefon la alegere. Daca vrei mai bun, mai pui putini bani. Succes!happy

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Pretul telefonului, la liber, va scadea cam cu 100 de lei pana in trimestrul 4 din 2013. Dar la abonament, absolut deloc. Sfatul meu e sa pastrezi telefonul pe care il ai acum si sa strangi bani, sa il cumperi apoi la liber, pentru ca la abonament platesti 130% pretul telefonului. Sau poti sa il cumperi in rate egale de pe www.emag.ro (fara dobanda, curat, corect).

| raluk27 a răspuns:

Nu iti scade nimic. E o prostie abonamentul, dupa parerea mea. Iti iei un telefon bun, la pret ieftin, dar platind abonamentul luna de luna timp de doi ani, telefonul ala ajunge sa coste cat nu face. Cand inchei un abonament pentru un pret, ala e. Nu iti mai reduce nimic. Ba mai mult, nu poti renunta decat dupa ce expira. Mai bine pui 100-200 lei in plus si iei telefonul la liber

Răspuns utilizator avertizat