| Christie a întrebat:

Imi da eroare cand vreau sa instalez sims 3 world adventures in momentul cand imi cere sa fac update...de ce?
Va rog, raspundeti-mi daca stiti.

Răspuns Câştigător
| claudiu_4029 a răspuns:

Poate progamul nu-i bun

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cum sa faci update? Ala il faci doar de ai licenta pe joc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu-s pre bine ca Sims 3 world adventures este doar upload ca asa ere si la sims 2 cu pet sau cu alea si la safrsit trebuia sa i dai restart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din toata categoria The Sims 3 merge numai sims RELOADED...credema...ma pricep la calculatoare si mai ales la jocuri desi sunt fatatonguebig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi sims 3 world adventures launcher si dai sa-ti updateze jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai joc sims de 6 ani... iubesc jocul asta... si sunt distursa pentru ca nu merge sa instalez sims 3 world adventures sad, stiu si eu metoda lui puffu, ahhh crying si era asa super, dar ma mai gasit pers care stiu, si alte pers care il au instalat si nu e sims originalwinking, sper sa imi raspunda si va anunt si pe voi, uitati un ID : club_the_sims, bafta si voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reusit... uraaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate progamul nui bun

| Christie explică:

Sims 3 world adventures este o ramura a jocului Sims 3.
In momentul cand vreau sal instalez...imi cere sa fac update la Sims 3.
Ma poti ajuta Cristi?

| Christie explică:

Update...
la jocul sims 3...

| placintapaul a răspuns:

Eu am aproape toate expansuril la sims 3... sims 3 pets,late night,season, world adventure, supernatural, island, generation,

| RAOULY_3069 a răspuns:

Http://rapcrims.blogspot.com/.uite aici :) sper sa iti mearga:D

| puffuu a răspuns:

Eu abia acum i-am dat de cap cu update`ul trebuie sa umbli la Default si intri acolo si sa modifici versiunea de la joc apoi sa download`ezi un pach dala cu toate update`urile de la the sims 3 apoi sa instalezi the sims 3 adeventures world. da sper ca tie sa-ti mearga. la mine imi intra in joc si apoi imi cere cd`ul original trebuie sa ma mai interesez si de asta acumlaughing

| shnappy a răspuns:

Ptr ca trebuie mai intai sai updete si pe urma sai faci cracku