| CreatzaMada a întrebat:

Imi doresc sa achizitionez un bichon maltez, cine are si ma poate ajuta. cat mai ieftin as dori. Unde as putea gasi, sau are cineva si ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Bianca555 a răspuns:

Poti sa iti iei de la un petshop sau de la o canisa, preturile sunt asemanatoare dar la canisa primesti carnet de sanatate, microsip deparazitare la zi si posibilitatea de-al returna in maxim 30 de zile daca cattelul nu a corespuns cerintelor ale Canisa premium
SAU
http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/bichon-maltez/?pag=8

| MikyThaa a răspuns:

Ii poti gasi in orice hipermarket: carrefour, cora... acolo ii gasesti! la preturi de 1.500 lei maxim 2.000 lei!