| BlueSummer a întrebat:

Imi doresc un Bichon Frise foarte muuuult. Nu vreau sa imi iau un catel la pret de chilipir, insa nici prea mult nu vreau sa dau. Credeti ca daca as da anunturi pe site-uri gen olx.ro sau altele, as obtine un pret mai mic? Nu vreau sa primesc un catel bolnav! Cei care si-au luat Bichon dand anunt si luand de la persoane particulare sunt mutumiti?

Răspuns Câştigător
| andreea_1536 a răspuns:

Eu zic totusi sa te uiti atent la catel daca il iei de la o persoana particulara. poate sa te minta in legatura cu sanatatea sau varsta lui

1 răspuns: