| LiLMoRe a întrebat:

Imi puteti da niste idei hobby-uri? Vreau sa imi gasesc ceva de facut, dar ceva special.nu chestii gen : fotbal, bascket, sa ma uit la filme, sa citesc, sa ma dau cu capu de pereti.etc etc.Am incercat pana acum dj-itul, photoshop-ul si.mai vreau idei big grin

5 răspunsuri:
| AndraaP a răspuns:

Mie imi place foarte mult skateboardingul straight face nu se poate practica acum din cauza zapeziilaughing dar ca hobby de vara ar fi super. practic asta de cand sunt mica si nu ma plictisesc niciodata. daca totusi nu iti place, ai putea sa faci basket sau un curs de artabig grin, filme, sauuu sa citestibig grin

| Breake a răspuns:

Varianta cu jocul sigur ai incercat-o, Eu iti recomand sa faci ceva ce nu ai mai facut pana acum, cauta ce te pasioneaza sau ce-ti place tie, stai si gandeste-te putin si dupa cauta.

| Keyna a răspuns:

-Daca te pricepi la scris creeaza-ti un blog sau un vlog. Acest lucrur te-ar tine ocupata.
-poate te pricepi sa canti la vreaun instrument, cinn stie.
-jocuri( pe PC,Xbox, Ps3, 2, p)
-incerca orice si vezi de ce esti atras.

| aeerda a răspuns:

Poti confectiona bijuterii, exista magazine specializate pentru asta, centre.(daca esti fata)

| John19 a răspuns:

Daca ai timp la dispozitie, citeste niste carti. Literatura straina in special. poate ai si tu ceva idei ce ti-ar placea sa citesti, cauta si sigur o sa gasesti. Plus ca o sa-ti imbogatesti cultura generalawinking