| Juliétte_4642 a întrebat:

Imi puteti da niste idei pentru nume de pisica, genul masculin?
Vreau ceva mai diferit, mai creativ.
Multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am botezat un motan de-al meu, pentru ca era blond, cu numele de Fritzy! Si un vecin ii zice motanului lui Aky!

Răspuns utilizator avertizat
| marina11 a răspuns:

Eu as zice sa privesti pisica.si sa vezi ceva in ea.iar atunci iti va veni si inspiratia.sau dipstick imi place cel mai mult :X

| Chris a răspuns:

Erebus, Kalona, Zuzu. uita-te la pisica, si gandeste-te la ce iti inspira.

| sherlock a răspuns:

Tanu

| justmegirl a răspuns:

Aby,
Arroni,
Easy,
Baky,
Best
Cany,
Kester
Cappi,
Damian
Dany
Dante
Denis
Dave
Star
Angel

Funda?big grin

| dixi9516 a răspuns:

Toto; Joe; Anisis; Antrax; Phillipe; Chiki

| crazyB a răspuns:

Fleshlove struck funda?

| dextter a răspuns:

Leonidas,dominic,domino,diamond,roky...s.a,sper sa iti fie de folos.

| bubulina_7058 a răspuns:

Anto,Arim,Adams,Richards,Tanu,Kitti,Tizu,Somnorosulaughing,Galbioru,Botic,Shlok,Gomu,Ticu,Rotunjel.Cam atat. fundita?big grin