| Aოтuu a întrebat:

Imi puteti spune cate ceva despre un animal...de preferat cainele? Puteti denumi si cainele vostru de companie.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Pai eu am un husky siberian fata, are 5 ani jumate este un caine cu caracter, nu e pretentioasa deloc si este foarte atasata de mine, un lup canadian, mascul, de 3 ani jumate, este foarte bun pentru paza si mamos, un bichon de o luna jumate si e o scumpete imi fura papucii, si o pisicuta nebuna care imi sare in cap cand dorm, ma musca de ce apuca si o data sa aruncat de pe pat si s-a prins cu ghearele de burta mea :X

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu inca nu am caine dar iti voi zice pe cei de la tara:
-Lela, femela, pechinez. Este foarte jucausa si ascultatoare, eu am invatat-o sa se urce pe scara in capita de fan si doarme acolo cand este cald afara.
Peste daua saptamana voi avea si u cocker spaniel negru si cred ca o voi numi Diva, ea fiind fata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Am un caine este Andy cu el fac totul happy
ma joc fotball cu el ies afara cu el si multe alte lucruri. ma ajuta,este prietenos. Rasa lui este Cocker Spaniol, de culoare Mare, urechi mari si pufoase bine dresat si sentimental! :X il iubesc!