| AllyAlexaMarya a întrebat:

imi puteti spune care este serialul vostru preferat si de ce funda!

Răspuns Câştigător
| AnonimGirll a răspuns:

Pai serialul meu preferat este Pariu cu viata.....nu stiu de ce imi place dar actorii sunt foarte talentati si se vede ca pun suflet in ceea ce fac happy

4 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai am mai multe.
Pariu cu viata-pentru ca este vorba despre adolescenti si MUZICA(iubesc muzica si tot ce tine de ea)
Vampire diaries:pentru ca e vorba despre un triunghi al dragostei intre doi frati care iubesc aceeasi fata(cu vampiri)

Atatabig grin
Funda?

| Gumiix a răspuns:

Hey. ^^

Serialul meu preferat este Naruto. happy
Imi place personajul principal la nebunie. ( Naruto ) Parintii lui au murit la nastere iar el este evitat de toata lumea pentru ca are inauntrul sau o bestie. Naruto reuseste cu inocenta si perseveranta lui sa isi faca prieteni castigand atentia profesorilor si a lui Hokage (Conducatorul satului ).
Naruto avea de la gradinitia un rival ( Sasuke ) el fiind mai bun in orice facea. Asta l-a determinat pe Naruto sa devina atat de puternic. Cei doi cresc iar Sasuke hotaraste sa paraseasca satul si sa se alature raului. Naruto sufera foarte mult deoarece era prietenul lui cel mai bun.

In Naruto Shippuden povestea continua.

Oricum Naruto este un exemplu de urmat. Isi iubeste prietenii mai mult decat orice si nu renunta pana cand nu reuseste ceea ce si-a propus. happy

| Condurache_Andreea_1998 a răspuns:

Intalnirea inimilor(prima tv)-deoarece este o poveste de dragoste foarte incalcita, plina de trairi, sentimente si fapte

| Dia0104 a răspuns:

Buna! Serialul meu preferat este "One Tree Hill" si il ador deoarece toti eroii din film traiesc vieti deosebite dar se ajuta reciproc, multi gresesc sau nu fac alegerea corecta insa cu ajutorul prietenilor trec peste toate greutatile!