| DenisaLoves a întrebat:

Imi puteti spune niste nume de catele(pechinez),nu vreau sa luati de pe net vreau ceva siplu, usor de retinut, special.

Cum pot sa-mi invat cateaua care v-a sosi maine, sa nu planga gand sunt la scola?

Pot sa-i pun zgarda anti-purici la
8 saptamani?

Ce e mai bun zgarda sau hamul pentru plimbari pe afara?

Cat costa vizitele la veterinar si cand trebuie facute?

Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume: Snupi, Pafy, Marsy,
Hamul e cel mai bun.
Cand iei zgarda anti purici ar trebui sa scrie pe eticheta sau poti intreba vanzatorul de la petshop.

| ridhimagupta a răspuns:

Pe a mea o cheama jessy(gessy) zgarda anti purici nu se pune de la varsta asta e prea mic si solutia care o contine e toxica pentru ei hamul e cel mai bun vizitele la veterinar se fac la 8, 10, 14 saptamani pentru vaccinuri primul vaccin se face la o luna -o luna jumate cel mai important e cel de parvoviroza ca altfel fara el va murii sa iti traiasca catelu sa te bucuri de el si sa ai grija de el

| BadGirl2223 a răspuns:

1.Bella,Angela
2.Nustiu
3.Nu cred
4.Hamul
5.Nustiu