| Sn00pY a întrebat:

Imi spune-ti si mie un Counter Strike bun (eu folosesc digitalzone, nu are recool asa mare)funda pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| NeXtLevel100 a răspuns:

Counter-strike carbon v 1. 2

3 răspunsuri:
| rippE a răspuns:

Cel mai bun Counter Strike este Counter Strike 1. 8 Goiceasoft eu ma joc pe asta are o grafica de iti pica plombele! Pls fundita

| m5789932 a răspuns:

Counter Strike Source!
Avantaje:
-grafica extraordinara (parca te aflii in mijlocul evenimentelor)
-este peste counter strike, cel pe care-l stiti voi ( fie ca e 1. 5, 1. 6, 1. 8 sau orice alta versiune)
Dezavantaje:
-iti trebuie jocul original, daca vrei sa joci pe servere! (exista doar doua servere romanesti nonsteam)

| Legend_9221 a răspuns:

Inti recomand Counter-strike 1.6 lan ie originalul cs merge bine n-are buguri etc. si cei din PGL il folosesc