| AndreaTeodorovaRumenova a întrebat:

Imi spuneti va rog, daca jucati switchin mmo, cum sa fiu mod? Si...si conturi bogate daca stiti.Va multumesc.:*:*:*fundita

Răspuns Câştigător
| Coccolino a răspuns:

Eu joc, dar sunt noua. mi-a spus o fata draguta niste conturi bogate :Alexys parola animale, Alexya parola animale, Malvi parola 123456, AnGeL_aNgEl parola calculator, si nu stiu sigur daca merge parola la pisicuta_2009 parola barbie parca, iar ca sa fii mod trebuie sa completezi un formular dar nu stiu de unde... a da si conturile alea nu sunt foarte, foarte bogate.au haine[si nu sunt ale melebig grin] happy

3 răspunsuri:
| AndreaTeodorovaRumenova explică:

Stiu astea, pentru mai multe detalii conturi: sscrie pe google: conturi switchin thanks:*

| alexandra_4350 a răspuns:

Dar ce inseamna mod, ce au asa special?

| alexandra_4350 a răspuns:

AnGeL_aNgEl nu merge am incercat