| Iuliana_Draghicescu_1950 a întrebat:

In curand voi avea un catel de rasa Yorkshire Terrier fetita.M-am gandit sa-i pun numele Jolly,dar ma tem ca este de baiat dupa auz.
Intrebarea mea pentru voi este urmatoarea :Numele Jolly este pentru baieti sau fetite? Daca pentru baieti, spune-ti-m alte nume pentru fete.
Dau FUNDA! *:

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Jolly este un nume foarte frumos, care chiar i se potriveste la un catel din rasa Yorkshire. Si nu, nu este nume de baiat!

4 răspunsuri:
| 50cent50 a răspuns:

Trish
Trixi
Tessy
Sharon
Rhonda
Rondra

| DeshiBebe a răspuns:

Jolly suna a nume de fata.
Baieti:Rexy,Pichi,Max, Bobita.
Fetita: Linda, Kelly, Lolla, Sendie sau Bambie.
Fundita?

| Nefty a răspuns:

Hei, Jolly mi se pare neutru, din punctul meu de vedere. Hm... nume de fete, sa ne gandim:
-Nora
-Cora
-Nera
-Laika
-Sara
-Tina
-Tasha
-Hana
-Minnie
-Lusi
-Yasha
Sper sa iti fie de folos aceste nume. big grin

| ancanegrescu a răspuns:

Jolly pare mai mult nume de fata tongue