| MissAvocado a întrebat:

In curand voi avea un porcusor de guineea. imi puteti da si mie niste nume dragute de fete si de baieti pentru. porcusori? mersi anticipat :* fundita

Răspuns Câştigător
| ruxybelle a răspuns:

De baieti: Rufinny[Rufy]
Puff
Tomy
Tonny

De fete love struck Lola
maya
lily,
nenssy,
elis,
ema
shadow
sysy
ina
betty

5 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Daca vrei ai putea sa o numesti gumy stai sa vezi de unde mi-a venit in minte numele asta eram o data cu verisoara mea, care are acum 18 ani s acum un an s-a intamplat, si trecem pe langa un magazin de animale si vede un porcuros de guinea si zice vreau si eu un porcusor de "gumyneea" laughingsi era fetita sa stiitongue

| Lawrence a răspuns:

Coco numai că e de papagal.

| e m i l y a răspuns:

Lizy, Cora, Mimi, Fufulaughing...
Bucky( -Kentuckylaughing ), Rory...

in functie de culoare sau de vreun obicei ii poti da numele... daca'i negru de la negrutzu ii poti zice rutzu, daca are petethinking porcusorii de guineea pot avea pete?laughing nu conteaza, de aici numele pety, daca se scarpina des: scarpinicilaughing... daca face galagie multa noisy (din engleza noise=galagie). Fii creativa!smug

| hiphopbeatz a răspuns:

Fluffy. mister/miss foozle.

| Alex_7297 a răspuns:

Ghiţă!