| bitsyboom111 a întrebat:

La bloc la mine cineva a adus niste pisoiasi intr-o cutie si miauna asa tare. le e foame si frig. le duc lapte si carnita maruntita(sunt prea mici sa manance asa). unde stau eu sunt foarte multi copii rai si fara suflet care isi bat joc:toarna apa pe ei, ii lovesc cu picioarele, ii arunca in sus. unul din ei a fost aruncat de viu la gunoi si a murit sufocat.era prea tarziu cand am auzit eu.sadiar 2 au murit din cauza loviturilor.au mai ramas 2 pisoiasi si sunt asa simpatici! unul e alb cu portocaliu iar celalaltul e tigrat.sunt finuti si afectuosi iar cand ii netezesti pe cap sau ii scarpini sub gat torc asa de comic! amadoi au ochii verzi si stralucitori.va rog din suflet salvati acesti puisori din ghearele acelor copii(nici nu pot fi numiti copii). oferitile un camin si adoptati un prieten pe viata care nu va tradeaza niciodata! pisicutele sunt asa simpatice... le-as lua eu, dar am deja 4. vreau sa spun ca nu-mi fac nici un fel de problema si e chiar foarte placut sa ai pisica.nu fac mare mizerie si nici nu lasa par daca sunt periati.va rog inca o data, daca doriti mai multe detalii despre pisoiasi lasati-mi mesaj pe privat.salvatii si nu veti regreta!

8 răspunsuri:
| bitsyboom111 explică:

Eu stau in suceava sad

| edy132 a răspuns:

Suna la protectia animalelor.

| ICanSeeAll a răspuns:

Foarte frumos din partea ta! Eu am deja 2, sper sa gasesti pe cineva care sa ii vrea.

| KinoAndreea a răspuns:

Ai un suflet bun, incearca sa le gasesti stapani sad si la mine la bloc am 3 pisici si o catelusa care e a mea si prima data cand a sosit aici niste baieti o bateau cu crengi de la copaci si mai era si avea si puiuti...in fine e o poveste lunga acum e totul ok:X

| Anabella01 a răspuns:

As vrea eu sa ii iau happy

| Anabella01 a răspuns:

Doar ca problema e pe unde stai, ca eu stau in Bucuresti sector 3

| Anabella01 a răspuns:

Las id: selena.mariegomez10098 ca sa vb de pisoiasi

| Nickelback a răspuns:

Du'i de acolo in alta parte poate se vor gasi oameni cu suflet