| Mario2121 a întrebat:

La cainii labrador golden retriever le place sa stea legati in lant?

3 răspunsuri:
| Dodgge a răspuns:

Tie ti-ar placea sa stai legat in lant?
Asa de curiozitate...

| nanalicious a răspuns:

La niciun câine nu-i place să stea legat. Eu zic să nu-l legi decât dacă eu rău. Fundă?

| chowchow12 a răspuns:

Oare carui caine i-ar placea? Indiferent de rasa niciunui caine nu ii place sa stea legat. Ei vor libertate. Dar daca tu consideri ca este foarte rau sau ca ar putea fugi de acasa leaga-l. Daca nu, nu vad rostul de a lua dreptul la libertate catelusului fara sa ai un motiv intemiat.