| papooshyka a întrebat:

La ce ajuta rank sau punctele de pe ptu.ro? funda numaidecat

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay... decat ca sa stii cate puncte ai facut [ atunci cand te loghezi happy ] ele stranse intr-un numar destul de maricel te fac '' userul anului '' sau ''expert TPU '' este un fel de clasament cu aceste puncte. La '' expert TPU ''probabil ca ai vazut, avatarul se coloreaza in portocaliu la margini si scrie " expert TPU ". La '' userul anului '' se coloreaza in albastru si scrie '' userul anului '' sub avatar happy
succes

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sa ajungi expert TPU!

| gabriela007 a răspuns:

Sincer nu ajuta la nimic pentru mine, dar ele te fac expert( avatarul tau va fi decorat si pe el se va scrie expert TPU)

| VisezInNonCulori a răspuns:

Poti devenii userul anului sau expert TPU. ( un fel de v. i. p-uri ) happy primesc fundita?