| TheClassicGuitar a întrebat:

La Farmerama atunci cand hranesc gainile, ele la sfarsit ce imi dau mie? Pui?
Ce fac cu ei? Sunt incepator (: Am lvl 3

Răspuns Câştigător
| badgirl6869 a răspuns:

Da...iti dau cate o gaina, ingrasamant si PE.
PE-ul reprezinta punctele alea pe care trebuie sa le acumulezi pentru a trece nivelul.
Daca ai nevoie de vecini poti aduga ~MUMU~ sau _darak_ sau d i e n u s h97(fara spatii intre litere)(sunt niste prieteni care joaca si ei)
Mult succes:*

3 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

Dupa ce le dai furaj si apa, astepti 1h 11min.Dupaia iti apare o suzeta. Apesi pe ele si dupa aia "GATA". Atunci primesti pui de gaini in sura.Succes!

| heiii a răspuns:

N iti dau pui.ti le dau pe ele.ti s edau cand ajung la maturitate.

| ella_6981 a răspuns:

Iti dau gaini pe care le vei folosi cand vei creste in level pentru clocitoare ca sa produci oua,