| St3fan97 a întrebat:

La remi! daca mai ai 3 carti mai ai voie sa te lipesti la tine sau numai la altii (alti jukatori)? si daca pe tabla mai ai de ex pietrele 1 si 4 ai voie sa rupi de jos 2 si 3? ca sa faxci uh formatie?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Daca mai ai trei carti pe tabla, poti sa te lipesti unde vrei.
In primul rand cand rupi de jos, cartea rupta trebuie folosita intr-o formatie. Iar cand ai ramas cu 3 carti pe tabla, poti rupe de jos, dar nu poti sa inchizi. In cazul tau nu ai voie sa rupi 2 si 3 pentru a-i introduce intr-o formatie.

2 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Da, se poate tot ce ai zis tu mai sus!

| 000Diddy000 a răspuns:

Da, doar daca ramai cu o piatra pe tabla ultima chestie nu mai poti sa o faci, nu mai ai voie sa rupi