| thealchemist a întrebat:

Ma alatur si eu apelului altora, daca iubiti animalele va rog semnati petitia
http://www.ptroa.co.il/petition/index.php

p. s.:aveti grija cu filmul, nu e pentru oricine.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am semnat-o din toata inima! :.ii indemn si pe altii! firar masa a dracu de retardati! nu stiam ca ii gatesc si jupoaie de vii! cu ce au gresit ma animalele astea?
futule rasa in cur de chinezi handicapati!

| Alina140663 a răspuns:

Nu ma lasa sa semnez.dar incerc mai tarziu...bietele animale

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Acei oameni nu au inima si nici creier. Eu cred ca ei nu s-ar simti bine daca ar fi tratati la fel. Eu,daca as avea puterea,i-as baga la racoare(inchisoare) pe acei oameni,pana se vor invata minte sa trateze cum se cuvine un suflet nevinovat.
Nu m-am uitat pana la sf la filmulet,deoarece deja imi dadeau lacrimile si mi se rupea inima. Daca as putea,i-as ajuta personal pe acei caini. Am vazut la TV cum niste caini erau pusi in custi si,fiind flamanzi,erau ademeniti la sarma accea de la cusca, unde erau injectati cu ceva substanta daunatoare si asa mureau.
A fost sinistru, pe cuvant. Atunci am inceput sa plangcrying

SALVATI ANIMALELE DIN MANA ACELOR RETARDATI!

| DenisaAbdn a răspuns:

Am semnat. Nu ma pot uita la film. Ma doare efectiv, fizic, mi-e rau.

| pwp a răspuns:

Thank you for signing the petition!
am semnato happy
la film nu ma uit, nu vreau sa plang...

bye-bye

| iiGabytsa a răspuns:

Animalele nu trebuie sa fie tratate asa...Au si ele viata lor, de care nu ar trebui sa ne batem joc! Respect pentru cine a creat asa ceva! Respect! Ar trebui ca toata lumea sa semneze, nu doar cei de-aici!

| angela89 a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca asa ceva se intampla!
acei oameni merita tratati la fel.
imi pare rau de un animal care este pe strada fara stapan, dar sa il vad chinuit asa... pur si simplu mi-au dat lacrimile.

| puffika a răspuns:

Si eu am semnat...pur si simplu unii oameni sunt prea saraci de ar manca orice.

| Bibb1 a răspuns:

Am semnatstraight face

cum poate face cineva asa ceva, nu stiustraight face

chiar nu ma pot uita la tot filmul. abia m-am uitat la primele secundestraight face futule rasa in cur de chinezi handicapati, dupa cum spunea si apachestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am semnat-o din toata inima...nenorocitii care fac asa ceva, merita taiati si sare pusa pe ei.Sincer,daca ar tortura cineva animale in fata mea, nu m-as putea abtine pana nu i-as rupe gatul.