| devilish a întrebat:

Ma gandesc la un desen animat difuzat acum mult timp pe jetix.in el era vorba de doi gandaci, unul mare si gras si unul mic albastru, cel mic era obsedat de televizor si nu se putea desparti de el, nu se intelegea cu celalalt gandac iar gandacul gras era foarte cumsecade si dragut va rog imi puteti spune cum se numeste desenul Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Robo Gandaceii happy

5 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Robo Gandacelul http://desenele-copilariei.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=1361 doar ca este in engleza :(!

| adryanna_7314 a răspuns:

laughing mi-ai amintit si mie d desenele alea laughing pacat ca nu mai e programul jetix sad

| Christian333 a răspuns:

Robo Gandacelul

| caramelagurl33 a răspuns:

Robo-gandacelul happy

| devilish explică:

Multumesc mult!happy