| suddent a întrebat:

Mai exista vreun mmorpg in romana in afara de 4story, metin2 si 9dragons?

19 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Aion este foarte fain

| unknownn a răspuns:

Jade Dynasty scrie pe google si aflii siteul... e ca un fel de 4story
PS:Mai este si cabal

| george10 a răspuns:

Da, mai sunthappy WoW, Lineage, Asda, 2Moons, Aion, Muonline happy ateatea stiu tot tot tot.

| judgement a răspuns:

Muonline, wow...

| judgement a răspuns:

Revin cu o completare la raspunsul anterior:

muonline, wow, lineage, aion,

http://www.onrpg.com/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... in primul rand 9D nu i in romana sau romanesc...si eu zic ca e chiar super daca stii sa l joci big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, lineage, aion, mu, jade dinasty, guild wars, dekaron, cabal, runes of magic etc. astea sunt cele care le-am jucat eu si probabil mai sunt inca 2-3 care nu mai stiu numele oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guild wars / wow /aion in romana? o0 moaa vreau si eu rolling on the floor nu mai sunt alte mmorpg in ROMANA in afara de cele amintite de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are vreun ront macar de lv 20 pe 4story care n-are ce sa faca cu el? ca eu am lv 4 si m-am saturat sa mai cresc dati-mi va rog va implor si daca imi raspundeti mie puneti inainte sa scrieti 1. si stiu daca e raspuns pentru mine va rog dati-mi plsssss sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cont pardon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cont pardont happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu sunt obisit cont :!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papardon aoleu sunt obosit crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu pardon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ID-ul meu de mess e sebi. apostol daca contul nu vreti sa-l afle nimeni intrati si ziceti pls dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar se gasesc cu greubig grin

| FreshDreams a răspuns:

2moonsbig grin

| Mihai_9462 a răspuns:

Guild wars! aion...