| FolkVld a întrebat:

Mai vreau sa imi schimb chitara si nu stiu ce model sa imi cumpar oricum acustica dar care firma e mai buna? Ma gandeam sa merg pe Takaminethinking plus ca din cate am inteles ibanez-ul e firma de duzina... spuneti voi ce e mai bun

Răspuns Câştigător
| cryingfortheangels a răspuns:

Depinde in ce suma vrei sa te incadrezi. Eu ti-as recomanda Taylor dar preturile sunt foarte mari. Takamine au chitari bune. Poti sa te interesezi si despre Fender sau Epiphone, si ei au chitari bune.