| Aly359 a întrebat:

Mama mea pare din ce in ce mai interesata de catei. Dar i se par scumpi cu pretul intre 500 si 800 lei. Aveti niste site-uri cu anunturi de vanzare/adoptare ( preferabil de adoptat ) catei rasa bichon bolognese/frise/maltese ( preferabil meltese )

2 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/bichon.html poate gasesti ceva pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing am ras foarte tare cand am cititit intrebarea ta laughing De ce? Pt ca am si eu un catel rasa bichon; x foarte dragut. De preferat este sa cauti pe google " Catei de adoptie la un pret rezonabil " asta ar putea sa mearga big grin