| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Ce e grota exilului? Trebuie sa descarc ceva sau ce?

Răspuns Câştigător
| PitiqaaaxD a răspuns:

Grota exilului este o incapere in care se afla dragonul rosu.Pentru a intra nu trebuie sa descarci nimic, dar pe ro trebuie sa ai lvl 75 si sa ai ceva piatra ca sa poti intra, in schimb pe private poti sa intri fara nimic. Sper ca am fost de folos. Byee` :*!

5 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Si trebuie sa faci o misiune la ala cu cutitul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti trebuie o piatra insangerata. se gaseste pe server de cumparattongue

| Luciboy a răspuns:

Si care e codul pentru piatra insangerata il stiti?

| sergyu_4516 a răspuns:

Nu trebuie e un loc in care ai voie doar la lvl 75 sa intri.

| ionut1_2684 a răspuns:

Pw.la