| Pravat a întrebat:

Mi-am cumparat un webkinz care are aabonament de lux si l-am bagat la eStore si nu a mers. Ce sa fac? Am incercat de mai multe ori.
Urgent! Ofer funda.

4 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Daca ai cumparat 2 coduri si vrei sa le bagi inacelasi timp nu poti

| Mariaa20 a răspuns:

Nu trebuia sal bagi la estore/trebuie sal pui normal./

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca mariaaaa. o prietena de-a mea are si ea si o sa o intreb dar sa-mi spui numele tau de utilizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofofof, pokemonextrafan2011 si mariaaa, cum sa va spun, ea/el a facut bine ce a facut ~~! dar am o intrebare pentru pravat, ai dat 2$, 15$, 25$, 45$? daca nu asta e prb, ca sa ai mb lux trebuie sa platesti una din sumele astea!