| mihamika99 a întrebat:

Mi-am luat un pui de pisica si nu stiu ce nume sa-i pun ma puteti ajuta cu niste nume?

Răspuns Câştigător
| Svartedauden a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-pisici Sunt multe si dragute;)

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aaron
Abby
Adele
Adishor
Adolf
Aimee
Aky
Alachin
Albastrel
Albastrica
Albu
Albundy
Albus
Bitzi
Bize
Bizelutza
Bizu
Black
Blacky
Blingbling
Blondu'
Blu
Blue
Boaca
Bobo
Bobocel
Boc
Bombescu
Bombo
Bombonel
Bonifacio
Bonifaciu
Bonnie
Bonzo
Boris
Boschet
Boschete
Bosto

| princess a răspuns:

Mitzi big grin

| mihamika99 explică:

Mersi pentru nume

| pisihabarnuare a răspuns:

Dodolina, honey, naughty, lyly, monica, pufi, florina, blakye, toto.

| kittysweet11 a răspuns:

Cleo

| Anonimous55 a răspuns:

Ella,Kity,Miti,Moty,Balamuc,Biluta,
Dolly,Pufulete,Winnie,Sissy,Tom,Tiki,Arsinel(un nume haios si dragut), Batman(nume pentru o pisica curajoasa ca Batman), Billy
(I-am pus numele asa pentru ca avea un fratior caruia i-am spus Willy si m-am gandit ca se potrivesc: Billy si Willy).
Sper ca te-am ajutat.