| razvilol a întrebat:

Neata TPU. Sunt baiat si as vrea sa imi fac o freza mai fashion imi puteti da ceva sugestii?

36 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Tunde-te cu ciobu'. Doamne, nu pot sa cred ca cineva a pus intrebarea asta vorbind serios...

| razvilol explică (pentru CautNume):

Lol ce nu am voie... Vreau si eu sa vad ce freze va plac etc ce se poarta lol. U sa iti iai venele cu ciobu.

| CautNume a răspuns (pentru razvilol):

Te rog frumos, daca ai pretentia sa inteleg ce ai vrut sa zici scrie corect.Multumesc!

| Crucified a răspuns:

Www.hilarioustime.com/images/04/Weird-funny-hiarcut-like-cap.jpg

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images

images.sodahead.com/polls/000274005/polls_605_funny_haircut_2729_978197_answer_2_xlarge.jpeg

Sper să-ţi placă.

| aumih16 a răspuns:

Frezele de cocalari nu imi plac nici mie si cand vad atatea pitipoance care adora frezelele astea de cocalari mi se intoarce stomacul pe dos

| aumih16 a răspuns:

Eu unul prefer frezele simple nu alea de cocalari asta este

| aumih16 a răspuns:

Lumea asa face misto de cei cu freze de cocalari le zice spune ca au maturi in cap si asa este

| svartirhimnar a răspuns:

Vrei să fii cocalar de cocalar cu freză fashion a la 2013, să înţeleg...
Mi-e silă de omenirea asta. Efect de turmă, pur şi simplu.

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Esti beata da cine a zis ca imi fac una la fel? Vreau sa vad ce se poarta... nu ma duc dupa turma eu oricum nu aleg una de aci. Am parul lung si vreau sa ma tund scurt ca ma enerveaza intinsul cu placa si aranjatul laughing)

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Si daca te referi la poza aia care am postat-o cu cocalari aia 3 sau cati erau i-am raspuns la ala care m-a intrebat ce e un cocalar eu cred ce esti beata fa

| svartirhimnar a răspuns (pentru razvilol):

Dacă se poartă rozul în cap la bărbaţi tu te vopseşti roz?

| svartirhimnar a răspuns (pentru razvilol):

Măsoară-ţi cuvintele şi învaţă semnele de punctuaţie... Dacă vorbeşti cu ''fă'', e clar că n-am aşteptări de la unul ca tine. Eşti cumva ţigan?

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Ma enervezi de aia am folosit fa.Si nu nu sunt tigan. Nu ma vopsesc roz am fost deja tongue Si nu ma iau dupa toti doar vreau sa vad ce se poarta tongue. Daca comentezi negativ de ce comentezi? CE te bagi nu stiu nu ai altceva de facut? decat sa comentezi la alti. laughing) Recunosc am fost rau ca am sis fa si te-am facut beata da nah laughing)

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Si u ar trebui sa imi dai un raspuns nu sa comentezi lol?

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Mai bine nu puneam nici o intrebare tot timpul se gasesc prosti sa comenteze.

| svartirhimnar a răspuns (pentru razvilol):

Comentez absolut unde vreau eu, că e o ţară liberă.

| svartirhimnar a răspuns (pentru razvilol):

Prost eşti tu că pui întrebări şi după faci urât că de ce primeşti comentarii negative. Odată ce pui o întrebare, îţi asumi riscul. Ce dracu?

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Uita nu am chef sa ma mai enervez Totul e cum mzici u si gata OK eu atat iti zic nu sunt cocalar nu sunt tigan. Da daca o sa o ti tot asa o sa ti-o iei odata si o sa vezi cum o sa fie. Esti fata fetelor nu le sta bine asa. Daca nu sti sa dai sfaturi decat sa enervezi omul mai bine taci.

Ps: Sper sa ti-o iei cat mai curand. CU fitele astea e de asteptat.

| svartirhimnar a răspuns (pentru razvilol):

Da mă, fix acum mi-o iau. Hai cară-te şi nu mai suge atâta flegma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

De ce îl faci cocalar, pur şi simplu vrea să arate şi el "făshion".
E problema lui dacă se ia după cineva, dacă urmează pe alţii, e strict problema lui.

| svartirhimnar a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi, dar eu am dreptul să-l fac cum vreau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Ce anume îţi dă acest drept?

| svartirhimnar a răspuns (pentru anonim_4396):

Dreptul la propria opinie. A pus o întrebare, pot să răspund la ea.

| razvilol explică (pentru svartirhimnar):

Crezi ce vrei. NU ma cunost ca sa ma poti critica. NU mai tin minte exact ce poza am pus poza aia am pus-o la misto nu stiu cea zis unu si asa am pus poza aia :))). Daca conteaza chiar asa mult eu am prima freza de aici http://www.imagineamea.info/frizuri-barbati-2013/
Cocalar e taicato ca te-o facut taranca proasta.

| JeffRider93 a răspuns:

Ai putea sa te razi in parti si sa lasi creasta in mijloc.Sau,daca ai parul mai lung, sa te razi intr-o parte ca Skrillex.Sau,daca ai gel de par sau fixativ, poti sa-ti faci creasta sau par tepos. :] Sper ca te-am ajutat.

| razvilol explică (pentru JeffRider93):

Nu freze de cocalari laughing))

| JeffRider93 a răspuns (pentru razvilol):

Nu prea le am cu frezele :]] Eu il tin in creasta si tepos.Si doar pe astea le stiu.Again,nu le am cu frezele.

| razvilol explică:

Cacate baga-l la congelator si dupa ce se face tare taieti venele cu el

| Trueloveforever a răspuns:

O freza superba este cam asa: in fata sa fie mai mult par, iar la spate sa fie mai putin! ceva de genu` http://www.google.com/......tp?/imgres Funda?

| razvilol explică (pentru Trueloveforever):

Asa o am acuma... numa ca nu imi sta asa e intinsa cu placa laughing))))

| Trueloveforever a răspuns (pentru razvilol):

Http://www.google.com/......tp?/imgres atunci, asta cum e? mie mi se pare super

| razvilol explică (pentru Trueloveforever):

Asta o am laughing))