| blairelovesmusic a întrebat:

Niste nume mitologice sau regale? Pe internet sunt doar nume de zei si nume comune cum ar fi Elizabeth si Sebastian.

14 răspunsuri:
| InYourMind a răspuns:

Nu știi tu unde sa cauți

| InYourMind a răspuns (pentru InYourMind):

Dai eronat ca am dreptate lol netul e plin de nume diferite chiar am găsit zilele trecute unele de care nici n-am auzit da na lenea de a cauta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru InYourMind):

A nu... asa face la toata lumea :)) Uite: https://www.tpu.ro/utilizator/acibmt/evaluari-date/

Ii dai un ignore si se rezolva (desi nu credeam ca o sa se ajunga aici ^_^ )

| Apokales a răspuns:

Depinde si in ce mitologii ai cautat. Tolkien, creatorul lui The Hobbit si Lord of the Rings, inventa cuvinte cu influente irlandeze. Asa a creat o noua limba pentru cartile lui. Poti sa le inventezi sau poti sa le iei din mitologii mai putin cunoscute: a dacilor, mitologia Cthulhu, celtica. Cea nordica, romana, greaca si egipteana mi se pare ca-s cele mai cunoscute.

| NakedWarrior a răspuns:

Hamurabi
Ptah
Seth
Asmodeus
Belzebub
Behemoth

| al0o0o0 a răspuns:

Venus, Victoria, Paris, Tristan, Catherine, Philip, Henry, Louis, Jacqueline, Charles, Eleanor.

| Darkshadoww a răspuns:

Arthur

| blairelovesmusic explică (pentru al0o0o0):

Le stiu deja dar mersi.

| Darkshadoww a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Atunci ce alte nume vrei?

| Clorox a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Tare nemultumit esti.

| al0o0o0 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Pai si daca stii atatea nume de ce mai intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe ms google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe google