| stefanpkr a întrebat:

Nu am fost niciodata intr-un cazino din Romania. Cat ma costa intrarea minima la o masa de Texas Holdem? Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Texas Holden este un joc pentru calculator, nu stiu daca exista si in cazino, oricum depinde de cazinou masa poate incepe cu 50 deschidere si se poate ajunge la lichidarea cardului.

| ExpertHost a răspuns:

Nu sunt "intrari" standard. In functie de prestanta cazinoului si de cum este creata masa. In niciun caz nu o sa fie 10/20winking fie si eur ...La fel de bine cum sunt mese de 100/200 sau 500/1000. depinde de cazinou sau de jucatori.

| rakebackace a răspuns:

Cred ca 1o milioane lei vechi