| VLadGr a întrebat:

Nu as spune ca sunt incepator in photoshop caci lucrez de vreo 4 luni, dar unul dintre primele mele tutoriale aici http://www.youtube.com/watch?v=BgfXa3re8Rs Vreau si eu niste pareri.

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Ar fi trebuit sa folosesti shortcut-ul control+j pentru duplicarea layerelor: astfel economisesti mult timp si faci tutorialul mai compact.

Eu un inceput bun. Spor la lucru!winking

3 răspunsuri:
| ριтʏcнα a răspuns:

Ai talent.bravo.sa mai postezi filmulete. imi plac...:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Still working

| fCD a răspuns:

Asta e la Hobbies & Pets ca tu esti primata, gibon, cimpy. cum vrei sa'i spui si nu stii sa citesti 3 categorii?
happyhappyhappy astept raspuns