| VIPER a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac ca m-am plictisit de tot.nu am ce face.de cand a inceput scoala sunt ingandurat dar totusi nu stiu la ce ma gandesc.cine imi da ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| dragos12 a răspuns:

Apucate de chitara.meritawinking

2 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

2 soluţii: un nou hobby sau consultă psiho-pedagogul şcolii şi spune-i despre problemele tale. Îţi poate fi de un real ajutor. Mult succes!

| DragonFLoW a răspuns:

Fa-ti un nou hobby, orienteazate spre lucruri care nu leai mai facut, poate, arte :desen, muzica... orice. Eu nu cred ca poti ajunge in situatia de a nu mai face nimic. ( sincer eu cred ca te gandesti la ce ai putea sa te gandesti neavand nimic de facut si neavand griji)