| Deea_9487 a întrebat:

O sa am o pisicuta si nu stiu ce nume sa ii pun! ajutati-maaaa! dati-mi cateva exemple! cele mai frumoase si mai multe primesc funda!laughing

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cleo
Cloe
Fluffy
Katie
Kitty
Fyfy
Niki
Crissy
Pisu
Puffy
Molly
Dolly
Lola
Lili
Lulu
Kiki
Maya
Mery
Coco
Sisi
Roxi
Pusi
Rubby
Bella
Paty
Sasha
Sofia
Flowy
Boomy
Lisa
Honey
Ella
Samantha
Ada
Puffy
Pasha
Fyfy
Pussycat
Sony
Tomy
Magda
Mirry
Muffy
Bibi
Sicky
Pipo
Kara
Puff
Betty
Flippy
Alice
Didi
Didu
Laidy
Lolita
Lovely
Sisi
Samy
Tomy
Titi
Toto
Pony
Mady
Mitzi
Merry
Masha
Mandy
Kimy
Kelly
Zummy
Riso
Rocky
Kimy

12 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Iti pot spune numele pisicilor prietenelor mele, inclusiv a mea. Eu nu i-am dat un nume intentionat. Incepusem sa o strig cu pisi, dar dupa o vreme eu, mama si tata am inceput sa o alintam, cu pusi. Si vrem nu vrem ne-am obisnuit sa-i spunem asa si a devenit numele ei. Alte nume de pisicute:
Maka

Misa

Kikyo

Sango

Kirara

Risa

Shippo

Ran

Sonoko

Hagu (de la Hagumi)

Ayumi (sau Ayu, cum vrei)

Rika

Kilari

Ruyka

Inoue

Sora(stiu, e un nume cam ciudat)

Nodame

Asta daca e fata. Daca baiat, da-mi un mesaj si iti dau nume de pisoiasi. P. S. cred ca ai observat deja ca prietenele mele sunt fane anime, de aceea le-au dat acele nume.

| KoreaJapan a răspuns:

Rectific. Nu Ruyka ci Rukya

| Ayumha a răspuns:

Pai eu am vreo 10 pisici si uite cum ia chemat si pe cei care au murit:
Lisa
Miaunica
Maua
Maulitio
Maully
Tiri
Tiribente
Rodion
Şaniqua
Şana
Saşa
Ursulet
Jo (il mai strig jojolino, jojo)
Fleppy
Flepgica
Flepjeck
Damon
Eric
Leonardo
Ghiţa
Susan
Tomiţă
Jack
Betty
Tomas
Vladimir
...cam atat dar tze poti inspira din desene, filme, actori ...cuvinte din alte limbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skittle
Bobby
Tzutzu
Gogu
Fluffy
Bitzu
Coco
Muffin
Chips`
Boomy

nu ma stiu thinking

| mariamar1997 a răspuns:

Lola
Riki
Loli
Lala
Abril
Alexa
Ale
Lara
Bitsu
Alice

| mariamar1997 a răspuns:

Aniele
Ani
Anabelle
Belle
Bella
Bianca
Bebe
Marichui
Dana
Andreea -numele tau
Deea

cred ca ti-am zis o gramada

Răspuns utilizator avertizat
| vibers9 a răspuns:

Mitzi, pisicelbatting eyelashes, pisilicabatting eyelashes, pisiloi smug, mieunel/mieunicabatting eyelashes, pussy laughing...cam atat stiu euubatting eyelashes

| ZuZuDuDu a răspuns:

Sonya, Sony, ashalish(in spaniola inseamna cristal), adelya, abby, abba, Adira, Ada, Aristonis, Aarony, Abot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Aidam, Adams, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Anil, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Buko, Bibi, Bunny, Baner, Barker, Baron, Bary, Bart, Bartholomew, Barton, Funny, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier, Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy
Napy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, NuggetOreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Oto, Outlaw, Ox, Oxy, Shoter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scoty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Serge, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker
Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.
Dora, Dino, Dinos, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo, Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chebacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Colies, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable. funda?

| denysa15 a răspuns:

Pufy, fyfy, nady, pysy, zgriptzi, mitzi, pisulete, mititica(daca e mik)
funda? ca am fost primahappy

| Deea_9487 explică:

Daca e motan o sa ii pun puffy, iar daca e fata o sa-i pun lola!