| boby2010 a întrebat:

O veverita de casa musca?

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Nu, nu musca.

8 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Da normal.In primul rand este un animal salbatic si nu de companie.Niciodata nu poti anticipa ce va face un animal.

| Robert a răspuns:

Am vazut la un petshop de vanzare crocodili de cada. Poti lua unul ca sa-ti alunge plictiseala.

| GenetiX a răspuns:

Nu exista veverita de casa. Poate exista veverita domesticita, dar niciodata un animal salbatic nu va fi atat de domestic. Te va musca cu siguranta. Apropo si pisica 'zgaraie' si e foarte de casa.

| totmike a răspuns:

Nu si daca are gura prinsa cu ace de siguranta.

| beautyfull a răspuns:

Nu

| March_2472 a răspuns:

Pai daca o inveti sa nu muste,nu va musca... Poate in primele zile, dar cu timpul si cu cateva cuvinte dragute si cateodata o palma usoara la nevoie, nu va musca...

| March_2472 a răspuns:

Daca este pui, nu.Si daca o si dresezi de mica sa nu muste,briliant.happy

Daca deja este putin mai maricica,s-ar putea sa muste, dar din nou, poti incerca sa o ''obligi'' sa nu muste.happy

| alexcopacianu a răspuns:

Da