| Zeinbenet a întrebat:

Ofer funda urgent.Am o iepuroaica alva cu ochi rosii si cred ca are piciorul din spate rupt. Il taraie dupa ea, se poate lasa pe el dar nu asa bine si il tine intr-un mod ciudat. Isi mai poate reveni, are sanse de supravietuire?

2 răspunsuri:
| AdrienWH a răspuns:

Da,sanse de supravietuire are.Sa fiu sincer si eu am avut o pisicuta care a fost muscata de un caine la picior si a ramas fara un picior.Ramasese doar cu 3.Si totusi se descurca.De trait a trait destul, dar a incetat din viata datorita varstei.Deci nu prea ai de ce sa ti faci griji. Daca tot ai dubii te-as ruga sa o duci la un veterinar, ca poate sa o faca bine.Bafta cu iepurasul happy

| GoStar a răspuns:

Pai cum sa nu isi revina? Doar are piciorul rupt, mare branza...ce, tu daca iti rupi piciorul mergi la medic? laughing
Se chinuie, sanse sa supravietuiasca are dar cat o sa mai supravietuiasca o sa se chinuie.