| DestinyDD a întrebat:

Pentru cei care vor sa se amuze am creat un videoclip amuzant cu pisoii mei
care fac numai nazbatii.
Daca aveti ceva de zis va rog sa lasati un comentariu pe youtube la adresa:
http://www.youtube.com/watch?v=w8gFsovsU9A
Multumesc:)

4 răspunsuri:
| clausialin a răspuns:

Daca intr-adevar sunt pisoii tai sunt tare draguti si jucausi.sa-ti traiasca...

| kurinkita a răspuns:

Ce saracie e cu matzele si youtube-ul. OK, inteleg ca imediat o dati in zoofilie, matzofilie si alte trestii, dar nu mai spamati youtube-ul cu video-uri filmate cu un rahat de tel si o melodie de 2 bani in care 2 matze arata cat de inapoiate mintal sunt.

| aladinbeci a răspuns:

Xonia91,ce pot sa zic? Mi se pare un videoclip foarte relaxant si amuzant. Ambii pisoi sunt superbi, foarte dragalasi si chiar mi-a placut mult sa-i vad cum se joaca impreuna. Melodia din videoclip este si ea adecvata, asa ca vreau sincer sa te felicit.Bravo!

| DestinyDD explică:

Invata intai sa scrii romanestewinking