| ted a întrebat:

Pisica mea a mancat ace de brad artificial. A vomitat si acum s-a ascuns sub pat. Ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Pune-o sa bea niste apa, sa i se duca, probabil le are inca in gat si logic ca o deranjeaza.
Sau sa manance ceva.
Si de preferat cumpara-i si ceva de la magazinul de animale(cere sfatul lor)pentru voma.Cred ca exista.
Dar totusi veterinaul e profesionistul.
Succes!

3 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Poate se simte rau, poate nu le-a vomitat ep toate sau ii stau in gat, eu zic sa o duci la veterinar, pentru ca poate sa le fi inghitit prost si sa nu le poata da afara.veterinarul iti va spune ce sa faci

| ForbiddenLove a răspuns:

Sincer nu stiu dar cel mai bine mergi la veterinar thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o la un veterinar, ca el stie ce are si ce poate sa ii faca.