| KingJulien a întrebat:

Pisica mea a nascut 2 pisoi sau pisici, nu stiu inca ce sunt, dar nu stiu ce nume sa le pun, dati-mi si mie niste exemple, dar nu pufi(sau ceva de genul asta)ceva amuzant dau funda! mersihappy

Răspuns Câştigător
| ZzDeeea a răspuns:

Daca e baieti:tzontzonel,zuzu,grasunel,baietel...iar daca e fata:pufulete,dey,deyzi,puka,mititika, grasunika, floricika. funda?

5 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Giumbix,Sclembar,Tuty,Xaky,Rutzy.

| katalynutza12 a răspuns:

Pai...grasu,mitzu,pufosila,skumpikutza/skumpikutzu,papusila( laughing ), etc funda plss ca nu am stat degeaba sa ma gandesc big grin

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Uite niste exemple:labus,bety,frumoasa,fetita,jucausa, lolita, ...sh cam atatea sth...:X

| aNak1N a răspuns:

Daca e fata cotocarla si daca e baiat flocica