| Iasminna a întrebat:

imi dati va rog exemple de nume pentru pisici?

Răspuns Câştigător
| Soelzis a răspuns:

Arsinel, Blumy, Bony, Loli, Lola, Jessie, Sami, Puca, Nor, Pufi, Tessi, Kity, Fifi, Flaffi, Bonnie, Alma, Maya, Ella, Kesia, Mya, Lara, Giudy, Rita, Zara.
Astea sunt cele care-mi plac mie. Sper ca te-am putut ajuta.

| Iasminna explică (pentru Soelzis):

Multumesc! Chiar m-ai ajutat!

10 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Dacă- pisică aș numi-o Cheti. Dacă-i motan l-aș numi Thomas. Acum depinde de ce apreciezi mai mult la el, îl poți numi Mustăciosul, Ochișor, Lăbuță Pufoasă, etc. Sper că te-am ajutat.

| CălinPL a răspuns:

Bela,kitty,miti piti, naruto, lora, domnul cat

| vinusipaharu a răspuns:

Melissa, Sara, Jules, Denise, Lulu, Sephora, Katya.

| Elenuca3567 a răspuns:

Daisy, Flora, Fauna, Mitzi, Moira, Mira, Sandy, Tom, Thomas, Pufi, Pfulete, Pufosel, Tigru, Tigrila, Tinka...

| pitbulita a răspuns:

Betty,Bella,Donna,Bijow,DEPINDE SI DE CUM ARATA PISICUTA ceva sa iii se si potriveasca la masculi Sid, tomy, fulger

| Anne2001Love a răspuns:

Blaky daca e negru, Domnul pufosila daca e foarte pufos, Daidy daca e o pisica siameza sau seamana cu una, sau daca are un " talent" iti vei da seama. Bafta! Sa imi spui ce nume i-ai pus!

| Lorena_Maria_1999 a răspuns:

Kitty,Bella,Jessie,Betty Dolly,Lily,Nanny,Pety,Pufulete, Dora, Elysia, Ella, Daphne... sper ca ti-am fost de ajutorwinking