| Piticaaa a întrebat:

Pisica mea s-a imperecheat de 4 ori si nu a fatat. E de rau?

Răspuns Câştigător
| Nik a răspuns:

Du-te la un doctor si fai analiza la fel a facut si a mea si dupa 3 luni a murit

10 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Http://www.zooland.ro/Gestatia_si_fatarea_la_pisica-3513.html
poate gasesti pe situl asta ceva daca nu iti recomand situl: http://goofypet.radgs.com/
pe acest site poti intreba un medic, iar timpul de raspuns este de maxim 5 zile, eu am pus 3 intrebari si mi-au folosit;)
succes:*

| raluky4 a răspuns:

Nu mai faceti misto de ea ca nu e de gluma!
Daca ai luat-o de pe strada, poate ca a fost sterilizata, dar cel mai bine ar fi sa te adresezi unui medic, sau celor de pe forumul Latifa (e despre animale).

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ai putea s-o castrezi, eviti toate complicatiile. Nici nu-ti mai pleaca de acasa in calduri.

| Petronela a răspuns:

Da

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Poate foloeste motanul prezervativ laughinglaughinglaughing... nu stiu s-a intamplat si la mine o dat si e ok

| Cretzule a răspuns:

Cred ca este sterila laughing

| Cumătru de la Galați a răspuns:

E de rău, ești prea interesată de ceea ce face pisica ta.

| TheGrooveStreet a răspuns:

Ciudat, Cand aveam eu pisica ( acum am motanhappy" imi fata avea iar pui, si tot asalaughing, Nu stiu daca are probleme. Dar daca este o pisica de rasa si vrei sa ai pui ( sau sa nu fie de rasa) ar fi mai bine sa o duci la un medic veterinar. "lasa totul pe seama expertilor"

| cîrne a răspuns:

Fara sa fiu specialist, cre ca foloseste mijloace contraceptive.

| Boniboon a răspuns:

Se protejeaza si ei... laughing