| Miranda27 a întrebat:

TPU! Am o pisica (nu e de rasa) si in 20 aprilie a fatat (pentru prima data) doua pisicute. Inca mai am cele doua pisicute, desi le voi da. Pisica s-a imperecheat cu un pisoi gri de-al vecinei (care a disparut de cand s-a imperecheat cu pisica), si de cand pisica mea a intrat in calduri, pisoiul ala gri s-a tot tinut dupa pisica, pana ce l-a acceptat si s-au imperecheat. In acelasi timp, alt pisoi( alb cu galben ) umbla dupa pisica mea : si inainte sa se impercheze (pisica), si cand deja era insarcinata,chiar si dupa ce a fatat, si acum! Acum cei doi pui mananca singuri, se spala, etc. Totusi am observat ca de trei saptamani poate chiar mai mult, pisica sta des, zi de zi cu pisoiul ala (alb cu galben), de exemplu, pisoiul ala statea pe casa, pisica hop dupa el, ii mai vad impreuna. Am observat ca pisica mea este mult mai grasa (la burta) decat pisica prietenei mele, care tocmai a fatat.Eu nu am vazut pisica in calduri, dar s-ar putea sa se fi imperecheat din nou? Sau doar e grasa si atat? Va rog dati-mi niste idei si pareri. happy

3 răspunsuri:
| ClassyAsFuck a răspuns:

Pisicile cand sunt in călduri se umflă tongue

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Nu cred ca exista aceasta posibilitate adica de abia a fatat si eu am o pisica cu trei pui cam de o luna(puii) si sta mereu cu ei nu prea iese afara decat cand ii e foame. ai grija ca am si mai am o pisica ce a fatat si un cotoi necunoscut i-a mancat cei 2 pui

| Miranda27 explică (pentru gabytzzaLOVE):

Da, dar pisica mea nu mai sta asa de mult cu puii, de cat cand se joaca cu ei. Chiar acum cinci minute mi-a zis mama mea ca a vazut-o pe pisica, ca il miroase pe acel pisoi... Nu stiu, adica nu prea am experienta cu puii si femelele pisici, dar multumesc de raspuns!winking