| VisSs a întrebat:

Pisicii mele ii cade blana cu pumnu si a slabit enorm.sad De ce? Abia a facut 2 anisori

3 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Naparlirea e normala perioadei, iar faptul ca a splabit se datoreaza probabil sexului. Daca e femela, este probabil in calduri si asa ceva se mai intampla. Si eu am o psicia Kitty, tot de 2 ani, care a fost pana acum de doua ori mamica si de aceea a slabit enorm, ultima "tura" de pui sugand foarte mult lapte...de asemenea, cand era in calduri nu prea manca si mai ales cand trebuia sanasca, nu manca deloc! Dar si daca e motan, nu stiu daca se obisnuieste...

Sper ca am ajutat. Bye happy

| Daadad a răspuns:

Sa`ti spun si eu o intrebarebig grinaca tie iti cade parul si slabesti parinti tai ce fac? sau tu ce faci? stai acasa? nu te duci la doctor? Du pisica la veterinar.Nu lasa asta doar pe baza ca e in calduri. Poate ca e bolnava si tu nu iti dai seama si in 3 zile e cu craci in sus.La cel mai mic semn de boala duceti oameni buni animalele la veterinar ca nu va costa nimic doar sa va zica daca are ceva sau nu.

| aLeXz95 a răspuns:

Este perioada specifica acestori"transformari"...si motanul meu trece prin astalaughing