| anonim_4396 a întrebat:

Pisicile pot coexista fara probleme in conditiile in care sunt de aceeasi rasa?

2 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

In general da. Se vor certa doar pe mancare daca nu le pui in vase separat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca sunt rase diferite poti. Atata timp cat au crescut impreuna de mici. Dar daca ai o pisica acasa de mult timp si are cativa ani, nu iti recomand sa aduci nici o alta rasa sau aceiasi rasa de pisica, pentru ca o sa plece de acasa sau o sa simta ca nu e iubita.Eu am patit asa cu un motan pe care il am de foarte mult timp si e singurul pentru ca atunci cand am adus alta pisica a inceput sa faca galagie de parca ar fi plans si am fost nevoit sa duc pisica inapoi la stapanul de la care am luat-o.