| madutza114 a întrebat:

Pot face ceva ca sa dispara pistruii DE PE FATA CUIVA?

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Nu se poate face nimic pentru Pistrui imi pare rau ca nu te pot ajuta, dar unora sa stii ca le sta mai bine cu pistrui. Pistruiul se face de la expunerea fetei la razele solare. Deci nu exista leac pentru asa ceva. Salut!

4 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Nu se poate face nimic doar daca da-i cu fond de ten dar iti strici fata cu el

| Chαяtreux a răspuns:

Sunt super, de ce ai face asta?

| allison20 a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva straight face

| MrAnonymus a răspuns:

Sunt la farmacie niste creme speciale pentru asa ceva.Incearca crema de la farmec dar sunt si altele.S-ar putea sa functioneze. Sper ca te-am putut ajuta.