| RaresLow a întrebat:

Pot tine in dormitor perusi?(papagali mai mici)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este camera bine aerisită și nu te deranjează zgomotul lor, e ok!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

De putut poti dar...nu prea e recomandat, 1) se caca si pute
2) scot zgomote si nu poti sa dormi!
3) ia-ti un caine ...pe bune

| DrugFree a răspuns:

Buna RaresLow, da ii poti tine, dar te avertizez ca cam ciripaie pentru dormitor, poti sa ii ti, dar sa nu ii lasi liberi!
P. S : @apache putai sa nu foloseti cuvintele se c**a si pute!

| Psihiatra a răspuns:

Sigur. dar te vor deranja si vor face mizerie. cel mai bine ar fi sa-i tii cand e cald pe balcon sau terasa, iar cand e frig pe hol ca sa nu te deranjeze.seara,pune`le o patura inchisa la culoare peste cusca ca sa nu faca zgomot noaptea.Ai grija cand o iei sa nu o iei prea brusc, ca sa nu se imprastie puful si resturile de mancare peste tot

| chemicalX a răspuns:

Da, nu cred ca ar fi probleme.
Ii tii iarna, cand e mai frig, la caldurica.
Iar vara ii scoti afara - daca vrei - sa se mai racoreasca, locul potrivit ar fi la tara, sau pe balcon. big grin