| Mimii9832 a întrebat:

Poti afla parola cuiva pe imvu? URGENT.plspuppy dog eyes...fundalove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! poti sa te imprietenesti cu cineva de pe imvu (cel la care vrei sa-i afli parola) apoi sa-i ceri sa fiti sis (surori) adevarate, adica sa va dati parolele la conturi. ii dai si tu parola ta, ca sa fiti corecte, iar dupa ce ea ti-o da pe a ei, intri si ii schimbi parola la cont (in cazul in care vrei sa fie contul tau). Nu uita sa iti schimbi si tie parola de la contul tau, sa nu se razbune!

Succes!

1 răspuns:
| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
NU, doar dacă ști parola de la messenger!
Baftă!