| IDarkFighter a întrebat:

Poti tine gaini si iepuri in acelasi tarc?

7 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Da se poate, nu se ciondănesc între ei.

| T2LS a răspuns:

Depinde ce fel de țarc. Iepurii pot sări destul de sus, așa că nu cred că vrei să te trezești cu ei în afara țarcului. Găinile pot de asemenea să sară peste un țarc simplu, dar le trebuie avânt și mai multă putere decât la un iepure. După cum am zis, depinde ce fel de țarc. Animalele între ele nu se vor bate ci vor putea trăi împreună, dar ai grijă să le faci, chiar dacă țarcul este unul singur, medii pentru amândouă animalele (găina nu este pretențioasă, dar la iepure poate vrei să-i pui un mediu cu fân pe jos, sau un loc în care poate sta dacă vrea pe așa ceva).

| annempx a răspuns:

Da, ar fi ok, dar ai grija sa nu sară, pentru ca ambele animale sar destul de sus, si... putine sanse dar ar putea sa se imperecheze happy dar nu prea cred, nu stiu, dar ar fi o posibilitate!

| Bogdann1107 a răspuns:

Daca le oferi spatiul necesar nu ai dc sa iti faci griji, singurul lucru sa nu sara peste iepurii.
And have fun!

| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

S-ar putea sa se inperecheze si nu ai vrea asta

| nutrbnume a răspuns:

Atata timp cat nu se *** ii bine :p

| Alessia's_Alessia_1998 a răspuns:

Nu,pentru ca gainile se specie de iepuri și iepurii se sperie de găini, iepurii se pot ascunde sau sari pe undeva si nu cred ca-i vei mai găsi.